Naujienos
Naujiena iš Atlas Filtri ir Microban!
​ NAUJIENA! Dar saugesnis vanduo! SANIC® filtrai su antimikrobine apsauga Microban® ​Mic..
8 Priežastys pasirinkti
Softub – amerikiečių gamybos masažinis baseinas. 1. Mobilumas Lengvai transportuojamas, nesudėtin..
Masažiniai baseinai HOTSPRING
Hotspring masažinių baseinų gamintojas – neabejotinas savo srities žinovas, subūręs gausų būrį kūrėj..

Aquaphor

AQUAPHOR yra viena iš pirmaujančių pasaulyje bendrovių, gaminančių vandens valymo įrangą. Bendrovė įkurta 1992 metais, šiuo metu joje dirba daugiau nei 1000 žmonių. Savo gaminius siūlo milijonams šeimų daugiau nei 20 šalių.

 

 

AQUAPHOR veikla
AQUAPHOR, tobulindama, gamindama ir diegdama savo gaminį, idėją paverčia galutiniu sprendimu. Visi Aquaphor gaminiai sukurti remiantis įvairiais vandens valymo reikalavimais, todėl yra efektyvūs vandens valymo sprendimai visame pasaulyje. Dėl naudojamų technologijų ir dėmesio, sutelkto į vandens valymo naudojimo vietoje specifiką, Aquaphor filtrai, palyginti su kitų gamintojų filtrais, pasižymi aukščiausiomis charakteristikomis visose kategorijose (ąsotiniai filtrai, atbulinės osmozės sistemos).

Aquaphor technologijos leidžia gaminti geriausius kiekvienos kategorijos vandens valymo filtrus (ąsotiniai filtrai, atbulinės osmozės sistemos, stacionarios sistemos).

AQUAPHOR naudojamos technologijos
AQUAPHOR savo gaminiuose, skirtuose valyti vandenį naudojimo vietoje, taiko naujausias technologijas, kurių dauguma sukurtos AQUAPHOR specialistų. Bendrovei priklauso daugiau kaip 50 patentų įvairiose pasaulio šalyse, įskaitant JAV, Vokietiją, JK ir Rusiją. Populiariausi gaminiai – AQUALEN, FIBERMIX, anglies ir pluošto blokai, vandens-vandens tipo atbulinės osmozės sistemos ir tuščiavidurio pluošto filtrai.

Technologijos, kuriomis AQUAPHOR ypatingai didžiuojasi Akvalenas, Tuščiaviduris pluoštas, Anglies blokas ir Osmozės vanduo - vanduo bakas.

AQUAPHOR siūloma kokybė
AQUAPHOR labai svarbu, kokią įtaką klientų gyvenimui turi jų gaminiai, todėl savo tikslus glaudžiai sieja su klientų sveikata ir gera savijauta. Štai kodėl naudoja tik maisto pramonei skirtas aukščiausios kokybės medžiagas, tiekiamas patikimų gamintojų, griežtai kontroliuojančių kiekvieno savo gamybos proceso etapo kokybę. AQUAPHOR gaminiams taikomi gamybos standartai yra dalis bendros, metodiškai vykdomos kokybės politikos. AQUAPHOR yra įdiegusi ISO 9001 kokybės standartą, patvirtintą bendrovės „TUV Nord“ (Rytų ir Šiaurės Europoje pirmaujanti sertifikavimo bendrovė).

AQUAPHOR yra sertifikuotas pagal ISO 9001 standartą (TUV Nord, Vakarų ir Rytų Europos lyderis). Apie 10% visų gaminamų kiekvienos partijos filtrų, prieš palikdami gamyklą, praeina kokybės kontrolę.

Visa produktų eilė taip pat gavo LGA sertifikatą. AQUAPHOR kokybę patvirtina visa eilė neperiklausomų kompanijų bei laboratorijų. Pagal padarytus bandymus, AQUAPHOR filtrai atitinka visus kokybės ir efektyvumo tarptautinius standartus.

Rodyti:
Rikiuotė: