Geriamo vandens sistema Crystal

Gamintojas: Aquaphor
Prekės kodas: Crystal
Kaina: 109.00 €
Kaina be PVM: 90.08 €
Kiekis:  

Geriamo vandens sistema Crystal

Apie Crystal

AQUAPHOR „Crystal“ – stilingos ir ergonomiškos formos, greitas būdas bet kada gauti aukštos kokybės geriamojo vandens. Dėl didelio kiekio absorbuojančiosios medžiagos, keičiamųjų filtrų eksploatacijos laikotarpis yra gerokai ilgesnis nei įprastinių sistemų. „Crystal“ taip pat pažangesnis už kitų gamintojų modelius dėl ypač greito ir mažai pastangų reikalaujančio filtrų keitimo būdo. Tam naudojami specialūs tvirtinimo komponentai. Filtrai keičiami kartu su korpusu, taip apsisaugoma nuo bakterijų dauginimosi.

Lengviausias aptarnavimas ir priežiūra kokį galima sugalvoti
Kasetės gali būti lengvai pakeičiamos atliekant tik tris paprastus žingsnius: paspauskite mygtuką, atsukite seną kasetę ir užsukite naują kasetę. 

Saugios ir patikimos medžiagos
Visos Crystal dalys yra pagamintos iš medžiagų tinkančių sąlyčiui su maistu ir yra pilnai perdirbamos, todėl Jūsų sistema tausoja aplinką ir Jūsų sveikatą.

Jūs esate verti geriausio!

 

KEIČIAMI ELEMENTAI:

  • K1-03 - Geriamojo vandens pirminio valymo etapo keičiamasis filtras. Surenka iki 10 μm dydžio bendrųjų teršalų daleles, įskaitant chlorą, šviną, bakterijas ir kietąsias daleles.
  • K1-02 - Geriamojo vandens giliojo valymo etapo keičiamasis filtras. Surenka iki 5 μm dydžio bendrųjų teršalų daleles, įskaitant chlorą, šviną, bakterijas ir kietąsias daleles.
  • K1-07 - Geriamojo vandens galutinio valymo etapo keičiamasis filtras. Pašalina iki 0,8 μm dydžio bendrųjų teršalų daleles, įskaitant chlorą, šviną, bakterijas ir kietąsias daleles.
Matmenys
Plotis 260 mm
Gylis 90 mm
Aukštis 340 mm
Geriamo vandens sistemos specifikacijos
Našumas 2,5 l/min
Vandens indo talpa nėra
Membrana Nėra

Parašyti komentarą

Vardas:


Jūsų komentaras: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite saugos kodą apačioje: