Kontaktai
  • Geriamo vandens sistema Crystal B
  • Geriamo vandens sistema Crystal B

Prekės kodas: CrystalB

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

AQUAPHOR Crystal B - stilingas vandens filtras su ultrafiltracija.

€145.00

Apie Crystal B

AQUAPHOR „Crystal B“ – su ultrafiltracija pašalina bakterijas, cistas ir mechanines daleles. Dėl didelio kiekio absorbuojančiosios medžiagos, keičiamųjų filtrų eksploatacijos laikotarpis yra gerokai ilgesnis nei įprastinių sistemų. „Crystal B“ taip pat pažangesnis už kitų gamintojų modelius dėl ypač greito ir mažai pastangų reikalaujančio filtrų keitimo būdo. Tam naudojami specialūs tvirtinimo komponentai. Filtrai keičiami kartu su korpusu, taip apsisaugoma nuo bakterijų dauginimosi.

Lengviausias aptarnavimas ir priežiūra kokį galima sugalvoti
Kasetės gali būti lengvai pakeičiamos atliekant tik tris paprastus žingsnius: paspauskite mygtuką, atsukite seną kasetę ir užsukite naują kasetę. 

Saugios ir patikimos medžiagos
Visos Crystal dalys yra pagamintos iš medžiagų tinkančių sąlyčiui su maistu ir yra pilnai perdirbamos, todėl Jūsų sistema tausoja aplinką ir Jūsų sveikatą.

Jūs esate verti geriausio!

 

KEIČIAMI ELEMENTAI:

  • K1-02 - Geriamojo vandens antrinio valymo etapo keičiamasis filtras. Pašalina iki 3 μm dydžio bendrųjų teršalų daleles, įskaitant chlorą, šviną, bakterijas ir kietąsias daleles.
  • K1-03 - Geriamojo vandens pirminio valymo etapo keičiamasis filtras. Pašalina iki 5 μm dydžio bendrųjų teršalų daleles, įskaitant chlorą, šviną, bakterijas ir kietąsias daleles.
  • K1-07B - Geriamojo vandens ultrafiltracijos etapo keičiamasis filtras. Pašalina iki 0,1 μm dydžio bendrųjų teršalų daleles, įskaitant chlorą, šviną, bakterijas ir kietąsias daleles.
Matmenys
Plotis 260 mm
Gylis 90 mm
Aukštis 340 mm
Geriamo vandens sistemos specifikacijos
Našumas 2,5 l/min
Vandens indo talpa nėra
Membrana Nėra
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink