Naujienų kategorijos
Naujienos
Naujiena iš Atlas Filtri ir Microban!
​ NAUJIENA! Dar saugesnis vanduo! SANIC® filtrai su antimikrobine apsauga Microban® ​Mic..
8 Priežastys pasirinkti
Softub – amerikiečių gamybos masažinis baseinas. 1. Mobilumas Lengvai transportuojamas, nesudėtin..
Masažiniai baseinai HOTSPRING
Hotspring masažinių baseinų gamintojas – neabejotinas savo srities žinovas, subūręs gausų būrį kūrėj..

Visos naujienos

Masažiniai baseinai HOTSPRING
Hotspring masažinių baseinų gamintojas – neabejotinas savo srities žinovas, subūręs gausų būrį kūrėjų, kurie ne vieną dešimtmetį paskyrė studijoms, konsultacijoms bei bandymams. Hotspring kūrimo procese į pagalbą buvo pasitelktos mokslo žinios, kineziterapeutų konsultacijos, todėl Hotspring masažiniai baseinai veikia kaip patyrusio masažuotojo rankos. Kiekvienas purkštukas sukurtas tik tam tikrai raumenų grupei, įvairaus intensyvumo nuo galingo ir žvalumo suteikiančio iki švelnus ir raminančio. Visi Hotspring purkštukai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Kiekviena Hotspring masažinio baseino vi..
Plačiau
8 Priežastys pasirinkti
Softub – amerikiečių gamybos masažinis baseinas. 1. Mobilumas Lengvai transportuojamas, nesudėtingai prijungiamas ir valdomas. Softlub mobiliausias Spa baseinas pasaulyje, jam nėra jokių vietos ar įrengimo apribojimų. 2. Tylumas Atsipalaiduokite ir mėgaukitės! Dėka Whisper technologijos Softlub siurbliai yra vieni tyliausių SPA rinkoje. 3. Mažos energijos sąnaudos Softub neturi atskiro vandens šildytuvo. Vandens siurblio Whisper išskiriama šiluma pašildo vandenį net iki 40 laipsnių šilumos. Šios sistemos dėka energijos sąnaudos sumažinamos iki minimumo. 4. Atsparumas oro pokyčiams ..
Plačiau
Naujiena iš Atlas Filtri ir Microban!
​ NAUJIENA! Dar saugesnis vanduo! SANIC® filtrai su antimikrobine apsauga Microban® ​Microban® - unikali technologija sukurta panaudojant sidabro jonus. Antimikrobinis sidabro poveikis pagrįstas tuo, kad sidabro jonai aktyviai blokuoja mikroorganizmų dauginimąsi, todėl sutrinka bakterijų augimas ir dalijimasis ne tik vandenyje, bet ir pačiuose filtruose bei jų korpusuose. ..
Plačiau