Kontaktai

Apie mus

UAB “Akvatechnika” – įmonė, kuria Jūs galite pasitikėti. Įkurta 1998 metais Vilniuje, 2001 metais atidarytas įmonės filialas Šiauliuose, 2002 metais - Kaune ir 2003 metais - Klaipėdoje. Įmonės veikla- mažmeninė ir didmeninė prekyba vandens filtrais, jų montavimas ir priežiūra, didmeninė prekyba drėgmės rinktuvais, masažiniais lauko baseinais, palapinėmis, kiemo baldais bei gėlių vazonais su automatine laistymo sistema.

Vizija:
Būti lyderiais savo srityje, nuolat augti ir tobulėti, tenkinti vartotojų poreikius. Savo klientams siūlyti analogų neturinčias prekes, padedančias gerinti mūsų klientų gyvenimo kokybę ir suteikiančias daugiau komforto ir patogumo namuose.

Misija:
Maksimaliai tenkinti klientų lūkesčius, siūlant pažangiausias technologijas bei užtikrinti greitą ir kokybišką aptarnavimą.

UAB „Akvatechnika“ yra lyderiaujančių pasaulyje, gerai žinomų prekių ženklų PENTAIR WATER, FRAL, WATERLOGIC, HOTSPRING, SOFTUB, DOMUS VENTURES, LECHUZA išskirtinis atstovas Lietuvoje. Artimai bendradarbiaujame su mūsų tiekėjais, todėl siūlome didelį asortimentą kokybiškų, funkcionalių ir įvairaus dizaino produktų.

Įmonės darbuotojai – ilgametę patirtį turinti ir nuolat besimokanti komanda pasiūlys naudingiausią Jums sprendimą, suteiks išsamią bei profesionalią informaciją apie prekes, atsakys į Jums rūpimus klausimus ir duos naudingų patarimų.

Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink