Kontaktai
  • Ąsotėlis Aquaphor Provence
  • Ąsotėlis Aquaphor Provence
  • Ąsotėlis Aquaphor Provence
  • Ąsotėlis Aquaphor Provence
  • Ąsotėlis Aquaphor Provence
  • Ąsotėlis Aquaphor Provence
Akcija - 20%
Populiari

Prekės kodas: Provence

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €5.00

„Aquaphor Provence“ – tai elegantiškas ir kokybiškas filtravimo ąsotis, jo filtras „Aquaphor A5“ iš vandentiekio vandens šalina chlorą, rūdžių nuosėdas, šviną ir kitas kenksmingas medžiagas.

€20.00 €25.00

Tai yra talpus, į stiklinį indą panašus vandens filtravimo ąsotis, kuris padeda paruošti švarų, bekvapį vandenį. Vandens filtravimo ąsočio viršuje yra pakeliamas dangtelis, kuris leidžia lengvai pripildyti ąsotį vandeniu ir matyti filtro naudojimo laiką. Į komplektą įtraukiamas vienas atsarginis filtras.
Daugiau filtravimo terpių su viršuje naudojamu pirminiu filtru „A5“ filtrui suteikia ilgesnį naudojimo laiką esant drumstam vandeniui. „A5“ filtras aprūpina vandenį magniu, kuris yra naudingas jūsų sveikatai, o maistui suteikia geresnį skonį.

 

ATSPARUMAS SMŪGIAMS

  • Išskirtinė pūsta indo forma puikiai tinka prie bet kokio modernaus ar klasikinio dizaino. „Provence“ po kiekvieno panaudojimo išlaiko savo nepriekaištingą blizgančią išvaizdą. Ąsotis neskyla numetus jį ant žemės, todėl puikiai tinkamas naudoti šeimoms, turinčioms mažų vaikų.
  • Filtras pagamintas iš „Eastman Tritan™“ plastiko – tai smūgiams atspari, maisto produktams tinkanti medžiaga, kuri panaši į stiklą ir yra patvari kaip nerūdijantis plienas.

ILGESNĖ PRIETAISO NAUDOJIMO TRUKMĖ - 350 L

  • Daugiau filtravimo terpių su kasetės viršuje naudojamu pirminiu filtru A5 filtrui suteikia ilgesnį naudojimo laiką esant drumstam vandeniui. Dangtelis yra pirminis rūdžių, nuosėdų ir smėlio filtras, kuris neleidžia užsikimšti pagrindiniam sorbcijos blokui.
  • Itin smulki suaktyvinta kokosų anglis, jonų mainų derva ir AQUALEN™ šalina chlorą, organinius junginius, pesticidus, fenolius, sunkiuosius metalus ir kitas kenksmingas medžiagas. AQUALEN ™ yra patentuotas jonų mainų sorbentas, kuris negrįžtamai sujungia visus sunkiuosius metalus, įskaitant šviną, varį, gyvsidabrį, kadmį ir arseną.

UNIVERSALI APSAUGA NUO VENDENIU KELIAUJANČIŲ GRĖSMIŲ

Sumažina įprastas vandentiekio vandenyje esančias kenksmingas medžiagas, įskaitant chlorą, organinius junginius, sunkiuosius metalus, rūdžių nuosėdas, fenolius.

KAIP NAUDOTI AQUAPHOR PROVENCE ĄSOTĖLĮ

https://www.youtube.com/watch?v=P71ny_JfvDY

Ąsotėlių specifikacijos
Išmatavimai (Ilgis x Plotis x Aukštis) 224 x 160 x 275 mm
Pašalina chlorą Taip
Resursas 350 l
Skaitiklis / modulio išteklių indikatorius Mechaninis
Tūris 4,2 l
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink