Kontaktai
  • Automatinis nugeležinimo filtras Pentair F-5808

Prekės kodas: F-5808

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€825.00

Pentair F-5808  pašalina iš vandens ištirpusią geležį ir jos junginius. Ši filtravimo sistema sudaryta iš aspiratoriaus (oro pasiurbėjo), vandens oksidacinės talpos ir nugeležinimo filtro. Vanduo tekėdamas per aspiratorių įtraukia orą ir sumaišo jį su vandeniu. Oksidacinėje talpoje oksiduojasi geležis esanti vandenyje. Po to vanduo teka į nugeležinimo filtrą kuris pašalina geležies oksidą. Filtras užpildytas 60 litrais filtravimo mišinio: užpildo „Birm“ ir filtravimo gravelio „Aqua gravel“. Filtras yra pilnai automatinis ir papildomos priežiūros nereikalauja. Filtras regeneruojasi iš anksto nustatytu laiku. Filtro eksploatacinės išlaidos - vandens kiekis, sunaudotas regeneracijos metu. Labai svarbu tai, kad filtras Pentair F-5808 nenaudoja kalio permanganato ar kitų chemikalų, kurie galėtų pakenkti nuotekų valymo mikrobiologiniai sistemai, jei tokia naudojatės. 

Automatinį geležies šalinimo filtrą sudaro: oro padavimo mazgas (aspiratorius arba oro kompresorius), oksidacinė talpa, filtravimo kolona su filtravimo užpildu ir automatiniu valdymo vožtuvu.
Veikimo principas: į vandenį pro aspiratorių (arba kompresoriaus pagalba) patenka oras ir susimaišo su vandeniu. Oksidacinėje talpoje esanti vandenyje geležis oksiduojasi – „ištirpusi“ geležis virsta rūdimis (Fe²+→ Fe³+). Po to vanduo teka į filtrą, kuris užpildytas specialu užpildu, kuriame sulaikoma oksiduota geležis-rūdys (Fe³+). Užpildo praplovimas vyksta periodiškai, nustatytu laiku. Visą šį procesą reguliuoja automatinis valdymo vožtuvas. Automatinis valdymo vožtuvas nukreipia vandens srautus ir visos surinktos geležies rūdys pašalinamos į kanalizaciją. Filtro montavimo vietoje būtina kanalizacija ir elektros instaliacija.

Matmenys
Plotis 230 mm
Gylis 230 mm
Aukštis 1320 mm
Automatinio filtro specifikacijos
Užpildo kiekis 25 l
Nominalus debitas 0,6 m3/h
Maksimalus debitas 0,9 m3/h
Pajungimas 1" colis
Filtro korpuso dydis DxA 8 x 44 coliai
Oksidacinės talpos tūris 30 l
Vožtuvas Automatinis Fleck 5000
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink