Kontaktai
  • CE-2 kasečių rinkinys (Metinis)
  • CE-2 kasečių rinkinys (Metinis)

Prekės kodas: C2 kasečių rinkinys (Metinis)

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

CE-2 kasečių rinkinys (Metinis).

CE-2 kasečių rinkinys tinka visoms atbulinės osmoso geriamojo vandens sistemoms.

€39.99

Į C2 kasečių rinkinį įeina :

  • Filtrų kasetė PD (1 mikronas ir 5 mikronai)
  • Filtrų kasetė GAC-10
  • Granuliuotos aktyvuotis anglies kasetė PU-12 (IN LINE)

Filtrų kasetė PD:

Mechaninio valymo POLYDEPTH® polipropileno plaušo audinio kasetė. Sulaiko smėlį, molį, rūdis ir kitas mechanines priemaišas. Kasečių keitimo intervalas filtravimo vandens kokybės. Kasetes reikia keisti pablogėjus vandens skoniui, kvapui ir sumažėjus vandens slėgui. Darbinė temperatūra 80 °C.

Filtrų kasetė GAC-10:

Aktyvuotos anglies  granulių kasetė. Sumažina chloro, pesticidų, herbicidų kiekį vandenyje, pašalina blogą vandens kvapą bei skonį. Prieš anglinį filtrą rekomenduojame sumontuoti mechaninio valdymo filtrą. Tai ne tik pagerins vandens kokybę, bet ir prailgins kasečių eksploatacijos laiką. Kasečių eksploatacijos laikas priklauso nuo kasetės dydžio, bet neilgesnis kaip 6 mėnesiai. Pakeitus kasetę, prieš naudojimą, būtina leisti vandeniui išplauti kasetėje esamas anglies dulkes. Darbinė temperatūra 50 °C.

Granuliuotos aktyuotos anglies kasetė PU-12 (in line):

Sumažina chloro, pesticidų, herbicidų kiekį vandenyje, pašalina blogą vandens kvapą bei skonį. Prieš anglinį filtrą rekomenduojame sumontuoti mechaninio valdymo filtrą. Tai ne tik pagerins vandens kokybę, bet ir prailgins kasečių eksploatacijos laiką. Kasečių eksploatacijos laikas priklauso nuo kasetės dydžio, bet neilgesnis kaip 6 mėnesiai. Pakeitus kasetę, prieš naudojimą, būtina leisti vandeniui išplauti kasetėje esamas anglies dulkes.

Dydis: 2'' x 8,5''

 

Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink