Kontaktai

Naujas salonas

​   

Naujas vardas – ilgametė patirtis. Jau 17 metų sėkmingai dirbame su aukščiausią kokybę siūlančiais Europos ir JAV gamintojais. Pas mus rasite vienų sėkmingiausių bei žinomiausių pasaulyje baldų gamintojų Domus Venture, Bukatchi, Life Outdoor Living, Ketller, kiemo baldus. Tai funkcionalūs, stilingi, išskirtinio dizaino, nepriekaištingos kokybės, atsparūs temperatūrų pokyčiams baldai, todėl idealiai tinka Lietuvos klimato sąlygoms. Rinkitės kiemo baldus, kurie neabejotinai papuoš net reikliausio kliento kiemą, terasą, balkoną ar žiemos sodą. Dėl puikių eksploatacinių savybių, labai plataus baldų asortimento, unikalaus dizaino ir idealaus kainos ir kokybės santykio šių gamintojų baldai dažnai pasirenkami kuriant lauko restoranų, viešbučių ar poilsio namų interjerą ir eksterjerą.

   Pas mus taip pat rasite pirmaujančių visame pasaulyje masažinių baseinų gamintojų Hotspring ir Softub produktus. Hotspring – tai daugiau nei 1000000 parduotų baseinų visame pasaulyje. Kompanija ne tik diktuoja masažinių baseinų madas kurdama išskirtinį dizainą, prie kurio prisideda ir BMW Group DesignworksUSA specialistai, bet ir siūlo krištolinio tyrumo vandenį be jokio chloro. Softub išskirtinumas – mobilumas, jį galite lengvai transportuoti. Aptakių, apvalių formų baseinai ypač talpūs, o minkštas vidus leidžia patogiai įsitaisyti ir mėgautis masažinio baseino teikiamais malonumais.

   Be šių išskirtinių produktų salone „VIP ZONE” galėsite išsirinkti nepakartojamų spalvų ir egzotika dvelkiančius hamakus, skėčius, vazonus su savaiminio drėkinimo sistema, sensorines šiukšlių dėžes, drėgmės rinktuvus bei kitas prekes Jūsų komfortui.

Esame tikri, pasirinkdami mūsų siūlomą produkciją, Jūs sukursite jaukią ir išskirtinę aplinką sau ir savo šeimai. ​

Adresas:
P. Lukšio g. 23, Vilnius, "Ogmios miestas"
Telefonas:
+370 601 00012
Darbo laikas:
I - VI 10:00 - 20:00
​VII 10:00 - 18:00

 
 
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink