Kontaktai
  • R500 Endless Pool Fitness System
  • R500 Endless Pool Fitness System
  • R500 Endless Pool Fitness System
  • R500 Endless Pool Fitness System
  • R500 Endless Pool Fitness System

Prekės kodas: R500

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€26,995.00

PLAUKIMO SROVĖS PURKŠTUKAI

Purkštukai SwimCross™ plaukimo sistemoje yra sukurti taip, kad puikiai tiktų plaukimui ir kitiems pratimams vandenyje bei tenkintų įvairaus amžiaus ir pajėgumų plaukikų poreikius. Penki purkštukai, kuriems srovę generuoja du siurbliai, sukuria pastovią srovę, kuri yra galingesnė nei įprastų purkštukų. Šių purkštukų technologija nenaudodama oro sukuria galingą trauką ir efektyviai padidina išstumiamo vandens kiekį. Rezultatas – stipresnis pasipriešinimas su mažiau turbulencijos. Plaukikams lengva išlikti srovės centre dėl specialios purkštukų konfigūracijos, kur viršutiniai purkštukai sukuria pasipriešinimą, o apatiniai generuoja keliančią srovę. Paprasčiausiai nustatykite vieną iš dviejų viršutinių purkštukų greičių ir įjunkite arba išjunkite apatinius purkštukus. Iš viso galimi penki skirtingi intensyvumo lygiai, lengvai pritaikomi skirtingoms treniruotėms.

SĖDIMOS MASAŽINĖS VIETOS

SPA zonoje yra dvi grupės hidromasažinių sėdimų vietų, skirtų nugaros ir pėdų masažui, ir 76 cm gylio rifo zona, esanti tarp dviejų sėdimų zonų, kuri puikiai tinka žaisti vaikams. Šalia dviejų sėdėjimo zonų yra įlipimo / išlipimo laipteliai iš abiejų pusių, kurie taip pat veikia kaip sėdimos poilsio vietos. Be to, šalia plaukimo purkštukų yra dar viena hidromasažinė vieta. Viso šiame baseine yra net 5 masažinės vietos ir dar daug vietos pramogoms.

LED APŠVIETIMAS

Stulbinantis RecSport Recreation Systems apšvietimas suteikia maksimalų dizaino įspūdį. Jo 20 daugiaspalvių LED šviesos taškų vandeniui suteikia spindesį ir grožį. Apšviesti vandens efektai prideda dar daugiau elegancijos.

MEDŽIO MASYVO RĖMAS IR ABS PAGRINDAS

RecSport Recreation Systems yra pastatytos ant tvirto medinio rėmo, sujungto su ABS pagrindo plokšte, kuri yra itin patvari ir ilgaamžė.

VANDENS PRIEŽIŪRA

RecSport Recreation Systems teršalams neutralizuoti naudojamas ekologiškas CD ozonatorius. Vanduo cirkuliuoja per purkštukų siurblį mažu greičiu, kad vyktų reguliari cirkuliacija ir būtų užtikrinama optimali vandens kokybė.

ENERGETINIS EFEKTYVUMAS

Nuo šilumos netekimo apsaugo Tri-Thermic ™ Barrier System – trijų sluoksnių izoliacijos sistema. Išsaugant šilumą padidinamas energijos efektyvumas ir mažinamos eksploatavimo sąnaudos. Trys sistemos sluoksniai susideda iš 2 cm storio, 32 kg/ m3 tankio EPS polistirolo putplasčio, atspindinčios plėvelės ir 5 cm storio šilumą sulaikančios antklodės, pagamintos iš aukštos kokybės perdirbtos tekstilės pluošto ir folijos plėvelės, pritvirtintos plienini o rėmo vidinėje pusėje. Kartu šios medžiagos užtikrina maksimalų terminį našumą.

VALDYMO PULTAS

SwimCross Exercise Systems“ turi LCD valdymo pultą, kuris leidžia lengvai valdyti baseino komponentus. Funkcijos apima įjungimą / išjungimą, vandens temperatūros ir vandens priežiūros valdymą, taip pat vidaus apšvietimo valdymą ir hidromasažinius purkštukus.
Įdiegę papildomai pasirenkamą „Gecko® In.Touch“ „plug-and-play“ funkciją, galėsite naudotis visos sistemos temperatūros, lempučių ir purkštukų kontrole iš bet kurios planšetės ar mobiliojo prietaiso, kuriame veikia Wi-Fi, bet kur ir bet kada.

Matmenys
Ilgis 457 cm
Plotis 226 cm
Aukštis 127 cm
SPA baseino specifikacijos
Vandens kiekis 6757 l
Svoris (be vandens) 932 kg
Sėdimų vietų skaičius 5
Fontanas 2 vandens kriokliai su apšvietimu
Standartinis treniruoklis Endless Pools plaukimo funkcija
Šildytuvas 3000W/230v
Pasirenkami treniruokliai povandeninis bėgimo takelis, irklavimo įranga, vandens dviratis
Filtravimo sistema CD ozonatorius
Termoizoliacinis dangtis Pagamintas iš sutankinto putplasčio, aptrauktas viniline danga
SPA baseino purkštukai
Purkštukų skaičius 27 (1 didelis, 2 besisukantys, 2 taškiniai, 22 maži)
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink